Robot Portalımız – Robots 101

Robot yapımcılarını buluşturan sitemize hoş geldiniz. Sitemizin sağ tarafında yer alan kısımdan üye olunuz.
TÜRKİYE ROBOTİK DEVRİMİ‘ni tamamlamak için hep birlikte bilgilerimizi paylaşalım. Gruplarda ve forumlarda lütfen aktif rol alınız. Üye olduğunuz andan itibaren sitemize yazı ekleyebilirsiniz. Çalışmalarınızı paylaşmanızı bekliyoruz. Size ihtiyacımız var.

21 Yorum
 1. Fehmi Güner 6 sene önce

  Sitenizde başarılar dilerim, çalışmalarınızı severek takip ediyorum.

 2. Profile photo of Ali Daştan
  Ali Daştan 6 sene önce

  Çok güzel bir site olmuş emeğinize sağlık.Başarılarınızın devamını dilerim…

 3. Profile photo of Ali ÜNLÜ
  Ali ÜNLÜ 6 sene önce

  emeğine sağlık fırat..

 4. Profile photo of Bahadır Poyraz
  Bahadır Poyraz 6 sene önce

  Mesajı alır almaz üye oldum. Başarılar.

 5. Profile photo of Ayhan Kılıç
  Ayhan Kılıç 6 sene önce

  Bu siteyi torunlarımın da severek takip etmesi ve gelişimi için elimden gelen ne varsa, pasif katılarak da olsa takip etmek umuduyla… Çok gerekli bir site, bundan hiç şüphem yok.

 6. Profile photo of engin orhan
  engin orhan 6 sene önce

  fırat dede nin paylaşımlarını uzun zamandır takip ediyordum zaten sürekli mailleri geliyordu okul bitirme ödevimde onun gönderdiği ve tavsiye ettiği bilgi ve dökümanlardan çok faydalandım çok teşekkürler fırat.siteye gelince emeği geçen herkesin ellerine sağlık.inşallah ilerde online satış sitesi halini almaz diğer siteler gibi.

 7. Profile photo of Engin YILMAZ
  Engin YILMAZ 6 sene önce

  Bilgili tecrübeli arkadaşların bol bol makale ve yazılarını bekliyoruz :) Benim gibi çaylak ların öğrenmesi gerekki bizlerde paylaşalım :) Fırat birde makale isteği gibi bir bölüm koysakta hani istekte bulunsak merak ettiğimiz öğrenmek istediğimiz şeyleri , bilgisi olanlarda paylaşsa olmazmı. Fikir olarak sunayım.

 8. Profile photo of çağdaş bolel
  çağdaş bolel 6 sene önce

  bundan tam 4 yıl önce her gün defalarca robbot.org sitesini tıklayıp ne var ne yok bakıyordum. Arkadaşlar ruh hastası mısın diye sormaya başlamışlardı hatta :) senin el attığın hiçbirşey batmadı hocam. Bizler varken batmaz da ;) İçin rahat olsun, robotiği iyi seviyelere çekeriz..

 9. Profile photo of Caglar KARAHASANOGLU
  Caglar KARAHASANOGLU 6 sene önce

  Gercekten çok basarılı bir site olmuş şimdi yapmamız gereken tek sey bu siteyi tüm Türkiye’de duyurmak ve tüm robot adamları bir catı altında toplamak…. Site Çook Başarılı Teşekkürler “”Firat DEDE””……

 10. Profile photo of Serkan Ayyıldız
  Serkan Ayyıldız 6 sene önce

  Fırat site gerçekten güzel olmuş. Uzun ömürlü bir site olmasını ve tüm robot gönüllülerini birleştirmesini, yeni dosluklara vesile olmasını dilerim.

 11. Profile photo of enis göldeli
  enis göldeli 6 sene önce

  Siteniz çok güzel,başarılar dilerim.Herhalde biz bu sitenin müdavimi olacağız.Ben ve oğlum çok meraklıyız ve çizgi izleyen ilk robotumuzu yapmak için bazı malzemeleri aldık fakat QRD-1114 adlı sensörü Bursada bulamadık,acaba bize bu konuda yardımcı olurmusunuz.?Saygılar.

 12. Profile photo of Hüseyin DEMİRBİLEK
  Hüseyin DEMİRBİLEK 6 sene önce

  Ben de başarılar diliyorum sık kullanılanlarımın arasındaki yerini aldı Herkese iyi akşamlar

 13. Profile photo of Fatih Erdem
  Fatih Erdem 6 sene önce

  Çok güzel bir olay, elinize sağlık. Sitede sinerji ortamı oluşmuş, Türkiye’nin mühendislik alanındaki ivmesine bir destek de robots101 den ;) Herkese iyi çalışmalar, başarılar dilerim… Haydi bakalım, haydi bakalım.. ;)

 14. Profile photo of yusuf kaya
  yusuf kaya 6 sene önce

  çok iyi bir amaçla kurulmuş ve hoşuma giden bir site
  yalnız eleştiri yapılmasını ve bu sayede Türk Robotiğini bir yerlere taşıyabileceğimizi düşünüyorum lütfen yalnış anlaşılmasın ama bir şey söylemek istiyorum daha fazla dikkat çekmek için sitenin tasarımı geliştirilebilir en azından biraz daha renkli yapılabilir bana biraz sade gibi geldi ama :)
  başarılar dilerim :)

 15. Profile photo of Bahattinates
  Bahattinates 4 sene önce

  merhaba .. siteniz harika. devamli basarili olmani cenabbi allahtan dilerim
  hayirli isler dilerim. verdiginiz bilgilerden dolayi sizlere tesekkurler.

 16. Profile photo of OKANCANAVAR
  OKANCANAVAR 4 sene önce

  SİTE ÇOK GÜZEL AMA BİR EKSİĞİ VAR MESELE ALANLAR BEYAZ SİZ BUNLARI RENKLENDİRSENİZ DAHA GÜZEL OLACAK ÖĞRENİĞİN GİRİŞ YAPILICAK KISIM BEYA Z SAYFADA BEYAZ YA ÇOK ZOR GÖZÜKÜYOR BU SAYFAYA TEMASINA YADA KUTUCUKLARINA RENK KATMANIZ GEREKİR YOKSA ZATEN SAYFA GÜZEL

Kimliğiniz ile giriş yapın

veya    

Ayrıntılarınızı unuttunuz mu?

Create Account